Strona główna > O nas > Działalność

Działalność

Grupa Natanek oferuje kompleksowe usługi transportu międzynarodowego na terenie Europy, Azji i Afryki. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym globalnych sieci handlowych i liderów światowego przemysłu.

Nasze oddziały:

  • Natanek Nova Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie istnieje od 1992 roku. Jako laureat prestiżowych Diamentów Forbesa za rok 2016, firma zaliczana jest do grona najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw transportowych w Polsce. Oddając swoim Klientom do dyspozycji flotę ponad 150 samochodów ciężarowych, jest liderem międzynarodowej dystrybucji towarów spożywczych i przemysłowych. Jako zaufany partner biznesowy, firma współpracuje z globalnymi sieciami handlowymi na terenie Unii Europejskiej oraz Rosji. Przedsiębiorstwo Natanek Nova to również około 200 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, tworzących zespół gotowy sprostać każdemu wyzwaniu transportowemu. Tym, co wyróżnia firmę na tle konkurencji to bardzo atrakcyjne ceny usług, terminowość dostaw i profesjonalizm. Świadczyć o tym może ogromny sukces przedsiębiorstwa, któremu zaufali światowi liderzy z sektora przemysłu, w tym. m.in. LG Electronics. Wysoką jakość usług oferowanych przez Natanek Nova potwierdzają certyfikaty ISO oraz HACCP. Przedsiębiorstwo jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma inwestuje również w najnowsze technologie ograniczające emisję spalin z normą EURO 5 i EURO 6. Tabor własny Natanek Nova stanowią wyłącznie nowoczesne samochody ciężarowe takich marek, jak Mercedes, Volvo oraz DAF. 

 


  •  NATANEX Logistics Poland Sp. z o.o. została założona w maju 2011 roku. Firma powstała w odpowiedzi na szerokie zapotrzebowanie rynku na usługi spedycyjne. Zatrudniając 28 spedytorów operujących 8 językami, początkowo skupialiśmy się na usługach spedycyjnych oraz na wsparciu centrali w zarządzaniu flotą własną. Nadal jest to nasze główne zadanie, jednak we wrześniu 2016 r. spółka rozszerzyła swoją ofertę zakupując 5 własnych zestawów chłodniczych i zatrudniając 7 wykwalifikowanych kierowców. Aktualnie, nasze regularne linie rejsowe obejmują całe terytorium Unii EuFront jasnyropejskiej. Specjalizujemy się w transporcie zarówno całopojazdowym (FTL) jak i załadunkami częściowymi (LTL). Dzięki perfekcyjnej znajomości ośmiu języków docieramy do szerokiego grona klientów w całej Europie, niedostępnego dla większości polskich spedycji. Biuro firmy znajduje się w Warszawie, skąd spedytorzy oraz koordynatorzy transportu zarządzają flotą własną oraz podwykonawców związanych z nami umowami. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia  oraz nienaganna reputacja w branży są naszym atutami. Dzięki temu łatwiej nam jest przekonać do współpracy przewoźników, którzy budują z nami nowoczesną flotę ponad 300 pojazdów będących w dyspozycji Grupy Natanek.  Naszymi partnerami są doświadczeni polscy transportowcy, spełniający formalne wymogi, takie jak nienaganna reputacja zawodowa, posiadający ubezpieczenie OCP (Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika) oraz karnet TIR.